My Account
06751
Map
Showing 1 to 8 of 8 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0165595 seconds)
‹
›
$875,000
3
Bd
3
Baths
2,080
Sq. Ft.
98 Carmel Hill Road, Bethlehem, CT 06751
Brokered By:
W. Raveis Lifestyles Realty
Swipe
0
$875,000
98 Carmel Hill Road, Bethlehem, CT 06751
Baths
2,080
Sq. Ft.
3.54
Acres
$/Sq. Ft.
$421
Taxes
$6,203
HOA
-
Year Built
1971
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$409,900
3
Bd
2
Baths
1,318
Sq. Ft.
283 Main Street, Bethlehem, CT 06751
Brokered By:
Dave Jones Realty, LLC
Swipe
0
$409,900
283 Main Street, Bethlehem, CT 06751
Baths
1,318
Sq. Ft.
1.92
Acres
$/Sq. Ft.
$311
Taxes
$4,638
HOA
-
Year Built
1978
Status
Active
FeeKeeper
FK
13 Days
›
$765,000
3
Bd
2
Baths
1,876
Sq. Ft.
202 Crane Hollow Road, Bethlehem, CT 06751
Brokered By:
Keller Williams Realty
Swipe
0
$765,000
202 Crane Hollow Road, Bethlehem, CT 06751
Baths
1,876
Sq. Ft.
8.58
Acres
$/Sq. Ft.
$408
Taxes
$11,247
HOA
-
Year Built
1950
Status
Active
FeeKeeper
FK
14 Days
›
$519,900
2
Bd
1
Baths
936
Sq. Ft.
14 Highland Road, Bethlehem, CT 06751
Brokered By:
BHGRE Gaetano Marra Homes
Swipe
0
$519,900
14 Highland Road, Bethlehem, CT 06751
Baths
936
Sq. Ft.
0.32
Acres
$/Sq. Ft.
$555
Taxes
$4,331
HOA
$32
Year Built
2025
Status
Active
FeeKeeper
FK
14 Days
›
$365,000
2
Bd
1
Baths
810
Sq. Ft.
43 Bethlehem Lane, Bethlehem, CT 06751
Brokered By:
Keller Williams Realty
Swipe
0
$365,000
43 Bethlehem Lane, Bethlehem, CT 06751
Baths
810
Sq. Ft.
0.14
Acres
$/Sq. Ft.
$451
Taxes
$5,957
HOA
$92
Year Built
1959
Status
Active
FeeKeeper
FK
41 Days
›
$1,550,000
2
Bd
2
Baths
10,000
Sq. Ft.
184 Todd Hill Road, Bethlehem, CT 06751
Brokered By:
E.J. Murphy Realty
Swipe
0
$1,550,000
184 Todd Hill Road, Bethlehem, CT 06751
Baths
10,000
Sq. Ft.
39.70
Acres
$/Sq. Ft.
$155
Taxes
$17,174
HOA
-
Year Built
2009
Status
Active
FeeKeeper
FK
98 Days
›
$699,900
3
Bd
2
Baths
2,430
Sq. Ft.
114 Carmel Hill Road, Bethlehem, CT 06751
Brokered By:
Drakeley Real Estate, Inc.
Swipe
0
$699,900
114 Carmel Hill Road, Bethlehem, CT 06751
Baths
2,430
Sq. Ft.
4.79
Acres
$/Sq. Ft.
$288
Taxes
$8,948
HOA
-
Year Built
1740
Status
Active
FeeKeeper
FK
179 Days
›
$899,999
3
Bd
2
Baths
2,100
Sq. Ft.
208 Wood Creek Road, Bethlehem, CT 06751
Brokered By:
Houlihan Lawrence WD
Swipe
0
$899,999
208 Wood Creek Road, Bethlehem, CT 06751
Baths
2,100
Sq. Ft.
12.70
Acres
$/Sq. Ft.
$429
Taxes
$8,505
HOA
-
Year Built
1961
Status
Active
FeeKeeper
FK
261 Days