My Account
06708
Map
Showing 1 to 10 of 48 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0418712 seconds)
‹
›
$184,900
2
Bd
1
Baths
1,330
Sq. Ft.
925 Oronoke Road #13J, Waterbury, CT 06708
Brokered By:
Exceptional Real Estate LLC
Swipe
0
$184,900
925 Oronoke Road #13J, Waterbury, CT 06708
Baths
1,330
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$139
Taxes
$4,912
HOA
$380
Year Built
1986
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Hours
›
$275,000
3
Bd
1
Baths
1,770
Sq. Ft.
398 Wilson Street, Waterbury, CT 06708
Brokered By:
Klemm Real Estate Inc
Swipe
0
$275,000
398 Wilson Street, Waterbury, CT 06708
Baths
1,770
Sq. Ft.
0.23
Acres
$/Sq. Ft.
$155
Taxes
$6,489
HOA
-
Year Built
1975
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Hours
›
$330,000
4
Bd
2
Baths
1,326
Sq. Ft.
1769 Watertown Avenue, Waterbury, CT 06708
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$330,000
1769 Watertown Avenue, Waterbury, CT 06708
Baths
1,326
Sq. Ft.
0.37
Acres
$/Sq. Ft.
$249
Taxes
$6,917
HOA
-
Year Built
1859
Status
Active
FeeKeeper
FK
13 Hours
›
$310,000
3
Bd
1
Baths
1,778
Sq. Ft.
144 New Haven Avenue, Waterbury, CT 06708
Brokered By:
Carbutti & Co., Realtors
Swipe
0
$310,000
144 New Haven Avenue, Waterbury, CT 06708
Baths
1,778
Sq. Ft.
0.11
Acres
$/Sq. Ft.
$174
Taxes
$6,562
HOA
-
Year Built
1964
Status
Active
FeeKeeper
FK
15 Hours
›
$489,900
4
Bd
2
Baths
2,519
Sq. Ft.
45 Maybrook Road, Waterbury, CT 06708
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$489,900
45 Maybrook Road, Waterbury, CT 06708
Baths
2,519
Sq. Ft.
0.38
Acres
$/Sq. Ft.
$194
Taxes
$12,576
HOA
-
Year Built
2009
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$369,000
3
Bd
1
Baths
1,292
Sq. Ft.
25 Greenfield Avenue, Waterbury, CT 06708
Brokered By:
Real Broker CT, LLC
Swipe
0
$369,000
25 Greenfield Avenue, Waterbury, CT 06708
Baths
1,292
Sq. Ft.
0.21
Acres
$/Sq. Ft.
$286
Taxes
$7,645
HOA
-
Year Built
1971
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$289,500
2
Bd
1
Baths
1,732
Sq. Ft.
101 Madeline Avenue #19, Waterbury, CT 06708
Brokered By:
Lamacchia Realty
Swipe
0
$289,500
101 Madeline Avenue #19, Waterbury, CT 06708
Baths
1,732
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$167
Taxes
$6,407
HOA
$350
Year Built
1989
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$200,000
2
Bd
1
Baths
912
Sq. Ft.
100 Wooster Avenue, Waterbury, CT 06708
Brokered By:
LPT Realty
Swipe
0
$200,000
100 Wooster Avenue, Waterbury, CT 06708
Baths
912
Sq. Ft.
0.34
Acres
$/Sq. Ft.
$219
Taxes
$5,605
HOA
-
Year Built
1960
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$369,999
3
Bd
1
Baths
1,493
Sq. Ft.
24 Sunfield Circle, Waterbury, CT 06708
Brokered By:
eRealty Advisors, Inc.
Swipe
0
$369,999
24 Sunfield Circle, Waterbury, CT 06708
Baths
1,493
Sq. Ft.
0.31
Acres
$/Sq. Ft.
$248
Taxes
$6,839
HOA
-
Year Built
1953
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$299,900
3
Bd
1
Baths
1,380
Sq. Ft.
755 Congress Avenue, Waterbury, CT 06708
Brokered By:
Century 21 Scala Group
Swipe
0
$299,900
755 Congress Avenue, Waterbury, CT 06708
Baths
1,380
Sq. Ft.
0.13
Acres
$/Sq. Ft.
$217
Taxes
$5,372
HOA
-
Year Built
1937
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days