My Account
06704
Map
Showing 1 to 10 of 23 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0455184 seconds)
‹
›
$185,000
2
Bd
1
Baths
1,050
Sq. Ft.
109 Bucks Hill Road #7, Waterbury, CT 06704
Brokered By:
Showcase Realty, Inc.
Swipe
0
$185,000
109 Bucks Hill Road #7, Waterbury, CT 06704
Baths
1,050
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$176
Taxes
$3,122
HOA
$361
Year Built
1987
Status
Active
FeeKeeper
FK
11 Hours
›
$245,000
4
Bd
1
Baths
1,080
Sq. Ft.
64 Barbara Street, Waterbury, CT 06704
Brokered By:
Hampton Realty, LLC
Swipe
0
$245,000
64 Barbara Street, Waterbury, CT 06704
Baths
1,080
Sq. Ft.
0.13
Acres
$/Sq. Ft.
$227
Taxes
$4,364
HOA
-
Year Built
1944
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$339,000
3
Bd
1
Baths
1,656
Sq. Ft.
135 Greenwood Avenue, Waterbury, CT 06704
Brokered By:
eXp Realty
Swipe
0
$339,000
135 Greenwood Avenue, Waterbury, CT 06704
Baths
1,656
Sq. Ft.
0.28
Acres
$/Sq. Ft.
$205
Taxes
$5,705
HOA
-
Year Built
1924
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$169,900
2
Bd
1
Baths
1,152
Sq. Ft.
1424 Thomaston Avenue #14, Waterbury, CT 06704
Brokered By:
Brass City Homes Real Est. LLC
Swipe
0
$169,900
1424 Thomaston Avenue #14, Waterbury, CT 06704
Baths
1,152
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$147
Taxes
$3,404
HOA
$382
Year Built
1988
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$325,000
5
Bd
2
Baths
1,782
Sq. Ft.
41 Chester Avenue, Waterbury, CT 06704
Brokered By:
Regency Real Estate, LLC
Swipe
0
$325,000
41 Chester Avenue, Waterbury, CT 06704
Baths
1,782
Sq. Ft.
0.16
Acres
$/Sq. Ft.
$182
Taxes
$4,863
HOA
-
Year Built
1905
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$404,000
3
Bd
1
Baths
2,214
Sq. Ft.
167 Fern Street, Waterbury, CT 06704
Brokered By:
Dave Jones Realty, LLC
Swipe
0
Virtual
$404,000
167 Fern Street, Waterbury, CT 06704
Baths
2,214
Sq. Ft.
0.10
Acres
$/Sq. Ft.
$182
Taxes
$5,582
HOA
-
Year Built
1937
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$259,000
2
Bd
1
Baths
1,093
Sq. Ft.
45 Olena Avenue, Waterbury, CT 06704
Brokered By:
Showcase Realty, Inc.
Swipe
0
$259,000
45 Olena Avenue, Waterbury, CT 06704
Baths
1,093
Sq. Ft.
0.13
Acres
$/Sq. Ft.
$237
Taxes
$4,644
HOA
-
Year Built
1940
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$364,900
4
Bd
2
Baths
1,244
Sq. Ft.
17 Fieldstone Road, Waterbury, CT 06704
Brokered By:
eXp Realty
Swipe
0
$364,900
17 Fieldstone Road, Waterbury, CT 06704
Baths
1,244
Sq. Ft.
0.29
Acres
$/Sq. Ft.
$293
Taxes
$7,519
HOA
-
Year Built
1972
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$605,000
4
Bd
2
Baths
2,181
Sq. Ft.
35 Emerald Pines Road, Waterbury, CT 06704
Brokered By:
Clearview Realty LLC
Swipe
0
$605,000
35 Emerald Pines Road, Waterbury, CT 06704
Baths
2,181
Sq. Ft.
0.18
Acres
$/Sq. Ft.
$277
Taxes
$12,081
HOA
-
Year Built
2007
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$279,900
3
Bd
1
Baths
1,008
Sq. Ft.
111 Perkins Avenue, Waterbury, CT 06704
Brokered By:
Showcase Realty, Inc.
Swipe
0
$279,900
111 Perkins Avenue, Waterbury, CT 06704
Baths
1,008
Sq. Ft.
0.20
Acres
$/Sq. Ft.
$278
Taxes
$4,550
HOA
-
Year Built
1948
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days