My Account
06615
Map
Showing 1 to 10 of 31 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0258973 seconds)
‹
›
$433,000
4
Bd
2
Baths
2,024
Sq. Ft.
632 Sedgewick Avenue, Stratford, CT 06615
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$433,000
632 Sedgewick Avenue, Stratford, CT 06615
Baths
2,024
Sq. Ft.
0.21
Acres
$/Sq. Ft.
$214
Taxes
$6,295
HOA
-
Year Built
1956
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$479,000
3
Bd
2
Baths
1,350
Sq. Ft.
71 Newton Street, Stratford, CT 06615
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$479,000
71 Newton Street, Stratford, CT 06615
Baths
1,350
Sq. Ft.
0.11
Acres
$/Sq. Ft.
$355
Taxes
$6,630
HOA
-
Year Built
1941
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$579,900
3
Bd
2
Baths
1,604
Sq. Ft.
121 Victory Street, Stratford, CT 06615
Brokered By:
Whitestone Real Estate Group
Swipe
0
$579,900
121 Victory Street, Stratford, CT 06615
Baths
1,604
Sq. Ft.
0.16
Acres
$/Sq. Ft.
$362
Taxes
$4,879
HOA
-
Year Built
1940
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$1,049,000
4
Bd
2
Baths
2,759
Sq. Ft.
80 Third Avenue, Stratford, CT 06615
Brokered By:
William Pitt Sotheby''s Int''l
Swipe
0
$1,049,000
80 Third Avenue, Stratford, CT 06615
Baths
2,759
Sq. Ft.
0.18
Acres
$/Sq. Ft.
$380
Taxes
$13,367
HOA
-
Year Built
2006
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$289,900
1
Bd
1
Baths
860
Sq. Ft.
70 Ferry Court, Stratford, CT 06615
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$289,900
70 Ferry Court, Stratford, CT 06615
Baths
860
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$337
Taxes
$4,398
HOA
$414
Year Built
1981
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$425,000
3
Bd
1
Baths
1,440
Sq. Ft.
217 Short Beach Road, Stratford, CT 06615
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$425,000
217 Short Beach Road, Stratford, CT 06615
Baths
1,440
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$295
Taxes
$6,499
HOA
-
Year Built
1977
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$375,000
3
Bd
1
Baths
1,772
Sq. Ft.
25 Mckinley Avenue, Stratford, CT 06615
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$375,000
25 Mckinley Avenue, Stratford, CT 06615
Baths
1,772
Sq. Ft.
0.16
Acres
$/Sq. Ft.
$212
Taxes
$4,905
HOA
-
Year Built
1912
Status
Active
FeeKeeper
FK
10 Days
›
$179,900
1
Bd
1
Baths
1,088
Sq. Ft.
50 Birdseye Street #202, Stratford, CT 06615
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$179,900
50 Birdseye Street #202, Stratford, CT 06615
Baths
1,088
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$165
Taxes
$3,596
HOA
$449
Year Built
1973
Status
Active
FeeKeeper
FK
13 Days
›
$419,999
3
Bd
1
Baths
1,961
Sq. Ft.
10 Graham Street, Stratford, CT 06615
Brokered By:
Bigger & Better Realty Corp
Swipe
0
$419,999
10 Graham Street, Stratford, CT 06615
Baths
1,961
Sq. Ft.
0.17
Acres
$/Sq. Ft.
$214
Taxes
$5,895
HOA
-
Year Built
1900
Status
Active
FeeKeeper
FK
17 Days
›
$439,000
2
Bd
1
Baths
1,082
Sq. Ft.
240 Placid Avenue, Stratford, CT 06615
Brokered By:
Keller Williams Realty
Swipe
0
$439,000
240 Placid Avenue, Stratford, CT 06615
Baths
1,082
Sq. Ft.
0.14
Acres
$/Sq. Ft.
$406
Taxes
$5,620
HOA
-
Year Built
1936
Status
Active
FeeKeeper
FK
22 Days