My Account
06604
Map
Showing 1 to 10 of 22 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0201268 seconds)
‹
›
$255,000
2
Bd
1
Baths
1,045
Sq. Ft.
881 Lafayette Boulevard #4G, Bridgeport, CT 06604
Brokered By:
BHHS Realty Professionals
Swipe
0
$255,000
881 Lafayette Boulevard #4G, Bridgeport, CT 06604
Baths
1,045
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$244
Taxes
$3,851
HOA
$566
Year Built
1929
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$469,500
5
Bd
1
Baths
1,926
Sq. Ft.
131 Aldine Avenue, Bridgeport, CT 06604
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$469,500
131 Aldine Avenue, Bridgeport, CT 06604
Baths
1,926
Sq. Ft.
0.11
Acres
$/Sq. Ft.
$244
Taxes
$7,319
HOA
-
Year Built
1923
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$359,900
3
Bd
1
Baths
1,406
Sq. Ft.
884 Wood Avenue, Bridgeport, CT 06604
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$359,900
884 Wood Avenue, Bridgeport, CT 06604
Baths
1,406
Sq. Ft.
0.22
Acres
$/Sq. Ft.
$256
Taxes
$6,562
HOA
-
Year Built
1958
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$175,000
2
Bd
1
Baths
879
Sq. Ft.
325 Lafayette Street #4307, Bridgeport, CT 06604
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$175,000
325 Lafayette Street #4307, Bridgeport, CT 06604
Baths
879
Sq. Ft.
0.00
Acres
$/Sq. Ft.
$199
Taxes
$2,693
HOA
$535
Year Built
1890
Status
Active
FeeKeeper
FK
9 Days
›
$699,900
5
Bd
3
Baths
1,672
Sq. Ft.
1479 Laurel Avenue, Bridgeport, CT 06604
Brokered By:
Rosana Melo Realty
Swipe
0
$699,900
1479 Laurel Avenue, Bridgeport, CT 06604
Baths
1,672
Sq. Ft.
0.16
Acres
$/Sq. Ft.
$419
Taxes
$6,845
HOA
-
Year Built
1923
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$259,900
1
Bd
1
Baths
917
Sq. Ft.
2625 Park Avenue #PHD, Bridgeport, CT 06604
Brokered By:
RE/MAX Heritage
Swipe
0
$259,900
2625 Park Avenue #PHD, Bridgeport, CT 06604
Baths
917
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$283
Taxes
$4,542
HOA
$719
Year Built
1964
Status
Active
FeeKeeper
FK
14 Days
›
$249,999
2
Bd
2
Baths
1,363
Sq. Ft.
25 Cartright Street #7E, Bridgeport, CT 06604
Brokered By:
ERIS, LLC
Swipe
0
$249,999
25 Cartright Street #7E, Bridgeport, CT 06604
Baths
1,363
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$183
Taxes
$2,821
HOA
$490
Year Built
1971
Status
Active
FeeKeeper
FK
16 Days
›
$419,900
4
Bd
2
Baths
2,369
Sq. Ft.
112 Benham Avenue, Bridgeport, CT 06604
Brokered By:
Pearce Real Estate
Swipe
0
$419,900
112 Benham Avenue, Bridgeport, CT 06604
Baths
2,369
Sq. Ft.
0.08
Acres
$/Sq. Ft.
$177
Taxes
$8,091
HOA
-
Year Built
1872
Status
Active
FeeKeeper
FK
17 Days
›
$459,000
5
Bd
1
Baths
2,226
Sq. Ft.
133 E. Eaton Street, Bridgeport, CT 06604
Brokered By:
One 11 Realty
Swipe
0
$459,000
133 E. Eaton Street, Bridgeport, CT 06604
Baths
2,226
Sq. Ft.
0.09
Acres
$/Sq. Ft.
$206
Taxes
$7,341
HOA
-
Year Built
1919
Status
Active
FeeKeeper
FK
18 Days
›
$169,900
1
Bd
1
Baths
621
Sq. Ft.
850 Atlantic Street #212, Bridgeport, CT 06604
Brokered By:
RE/MAX Heritage
Swipe
0
$169,900
850 Atlantic Street #212, Bridgeport, CT 06604
Baths
621
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$274
Taxes
$2,387
HOA
$320
Year Built
1987
Status
Active
FeeKeeper
FK
21 Days