My Account
06513
Map
Showing 1 to 10 of 28 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0246958 seconds)
‹
›
$279,900
2
Bd
2
Baths
1,231
Sq. Ft.
75 Redwood Drive #1104, East Haven, CT 06513
Brokered By:
eXp Realty
Swipe
0
$279,900
75 Redwood Drive #1104, East Haven, CT 06513
Baths
1,231
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$227
Taxes
$3,532
HOA
$395
Year Built
1988
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$399,000
4
Bd
1
Baths
1,144
Sq. Ft.
9 Garry Drive, East Haven, CT 06513
Brokered By:
Citi Atlas Real Estate Co LLC
Swipe
0
$399,000
9 Garry Drive, East Haven, CT 06513
Baths
1,144
Sq. Ft.
1.19
Acres
$/Sq. Ft.
$349
Taxes
$6,332
HOA
-
Year Built
1980
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$135,000
2
Bd
1
Baths
710
Sq. Ft.
55 Oak Ridge Drive #60, New Haven, CT 06513
Brokered By:
Align Realty LLC
Swipe
0
$135,000
55 Oak Ridge Drive #60, New Haven, CT 06513
Baths
710
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$190
Taxes
$1,724
HOA
$227
Year Built
1954
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$419,900
3
Bd
2
Baths
1,566
Sq. Ft.
14 Jeffrey Road, East Haven, CT 06513
Brokered By:
Century 21 AllPoints Realty
Swipe
0
$419,900
14 Jeffrey Road, East Haven, CT 06513
Baths
1,566
Sq. Ft.
0.57
Acres
$/Sq. Ft.
$268
Taxes
$6,250
HOA
-
Year Built
1963
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$344,900
3
Bd
1
Baths
1,068
Sq. Ft.
160 Russell Street, New Haven, CT 06513
Brokered By:
Botti Realty
Swipe
0
$344,900
160 Russell Street, New Haven, CT 06513
Baths
1,068
Sq. Ft.
0.20
Acres
$/Sq. Ft.
$323
Taxes
$5,615
HOA
-
Year Built
1970
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$249,000
2
Bd
1
Baths
1,304
Sq. Ft.
441 Middletown Avenue #B10, New Haven, CT 06513
Brokered By:
Keller Williams Realty Prtnrs.
Swipe
0
$249,000
441 Middletown Avenue #B10, New Haven, CT 06513
Baths
1,304
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$191
Taxes
$4,468
HOA
$200
Year Built
2005
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$155,000
2
Bd
1
Baths
899
Sq. Ft.
65 Donna Drive #B3, New Haven, CT 06513
Brokered By:
KNG Realty LLC
Swipe
0
$155,000
65 Donna Drive #B3, New Haven, CT 06513
Baths
899
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$172
Taxes
$1,305
HOA
$242
Year Built
1967
Status
Active
FeeKeeper
FK
9 Days
›
$155,000
2
Bd
1
Baths
808
Sq. Ft.
40 Donna Drive #B11, New Haven, CT 06513
Brokered By:
KNG Realty LLC
Swipe
0
$155,000
40 Donna Drive #B11, New Haven, CT 06513
Baths
808
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$192
Taxes
$1,222
HOA
$248
Year Built
1967
Status
Active
FeeKeeper
FK
9 Days
›
$139,925
2
Bd
1
Baths
1,018
Sq. Ft.
1423 Quinnipiac Avenue #710, New Haven, CT 06513
Brokered By:
Five Stars Realty
Swipe
0
$139,925
1423 Quinnipiac Avenue #710, New Haven, CT 06513
Baths
1,018
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$137
Taxes
$2,204
HOA
$400
Year Built
1988
Status
Active
FeeKeeper
FK
13 Days
Sign In
3
Beds
2
Baths
1,725
Sq. Ft.
-
Acres
12408318
ID
$349,923
New Haven, CT 06513
Baths
1,725
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$203
Taxes
$5,706
HOA
$741
Year Built
1989
Status
Active
FeeKeeper
FK
15 Days