My Account
06498
Map
Showing 1 to 10 of 18 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0228499 seconds)
‹
›
$750,000
3
Bd
2
Baths
2,559
Sq. Ft.
843 Old Clinton Road, Westbrook, CT 06498
Brokered By:
RE/MAX Heritage
Swipe
0
Virtual
$750,000
843 Old Clinton Road, Westbrook, CT 06498
Baths
2,559
Sq. Ft.
3.02
Acres
$/Sq. Ft.
$293
Taxes
$7,491
HOA
-
Year Built
1986
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$1,575,000
4
Bd
2
Baths
2,622
Sq. Ft.
273 Seaside Avenue, Westbrook, CT 06498
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$1,575,000
273 Seaside Avenue, Westbrook, CT 06498
Baths
2,622
Sq. Ft.
0.17
Acres
$/Sq. Ft.
$601
Taxes
$15,623
HOA
-
Year Built
1999
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$629,900
3
Bd
2
Baths
2,028
Sq. Ft.
452 Essex Road, Westbrook, CT 06498
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$629,900
452 Essex Road, Westbrook, CT 06498
Baths
2,028
Sq. Ft.
0.69
Acres
$/Sq. Ft.
$311
Taxes
$5,094
HOA
-
Year Built
1900
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$1,045,000
3
Bd
2
Baths
1,459
Sq. Ft.
224 Salt Island Road, Westbrook, CT 06498
Brokered By:
Lyman Real Estate
Swipe
0
$1,045,000
224 Salt Island Road, Westbrook, CT 06498
Baths
1,459
Sq. Ft.
0.10
Acres
$/Sq. Ft.
$716
Taxes
$9,047
HOA
-
Year Built
1925
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$729,000
3
Bd
2
Baths
2,177
Sq. Ft.
1340 Old Clinton Road #12, Westbrook, CT 06498
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$729,000
1340 Old Clinton Road #12, Westbrook, CT 06498
Baths
2,177
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$335
Taxes
$5,649
HOA
$600
Year Built
2000
Status
Active
FeeKeeper
FK
10 Days
›
$474,900
3
Bd
1
Baths
1,790
Sq. Ft.
523 Essex Road, Westbrook, CT 06498
Brokered By:
Our Home Realty Advisors
Swipe
0
$474,900
523 Essex Road, Westbrook, CT 06498
Baths
1,790
Sq. Ft.
0.51
Acres
$/Sq. Ft.
$265
Taxes
$3,316
HOA
-
Year Built
1969
Status
Active
FeeKeeper
FK
11 Days
›
$1,295,000
4
Bd
3
Baths
4,465
Sq. Ft.
53-A Oakridge Drive, Westbrook, CT 06498
Brokered By:
Compass Connecticut, LLC
Swipe
0
Virtual
$1,295,000
53-A Oakridge Drive, Westbrook, CT 06498
Baths
4,465
Sq. Ft.
7.98
Acres
$/Sq. Ft.
$290
Taxes
$11,621
HOA
-
Year Built
1995
Status
Active
FeeKeeper
FK
15 Days
›
$1,700,000
3
Bd
2
Baths
3,431
Sq. Ft.
449 Seaside Avenue, Westbrook, CT 06498
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$1,700,000
449 Seaside Avenue, Westbrook, CT 06498
Baths
3,431
Sq. Ft.
0.13
Acres
$/Sq. Ft.
$495
Taxes
$11,456
HOA
-
Year Built
1951
Status
Active
FeeKeeper
FK
24 Days
›
$515,000
3
Bd
1
Baths
1,170
Sq. Ft.
7 Parker Lane, Westbrook, CT 06498
Brokered By:
Seaport Real Estate Services
Swipe
0
$515,000
7 Parker Lane, Westbrook, CT 06498
Baths
1,170
Sq. Ft.
0.10
Acres
$/Sq. Ft.
$440
Taxes
$5,392
HOA
-
Year Built
1951
Status
Active
FeeKeeper
FK
36 Days
›
$134,900
2
Bd
1
Baths
672
Sq. Ft.
23 Linden Avenue, Westbrook, CT 06498
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
Virtual
$134,900
23 Linden Avenue, Westbrook, CT 06498
Baths
672
Sq. Ft.
0.00
Acres
$/Sq. Ft.
$201
Taxes
$677
HOA
$621
Year Built
1970
Status
Active
FeeKeeper
FK
40 Days