My Account
06484
Map
Showing 1 to 10 of 54 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0369003 seconds)
‹
›
$499,900
3
Bd
3
Baths
1,804
Sq. Ft.
123 River Road, Shelton, CT 06484
Brokered By:
Preston Gray Real Estate
Swipe
0
$499,900
123 River Road, Shelton, CT 06484
Baths
1,804
Sq. Ft.
0.18
Acres
$/Sq. Ft.
$277
Taxes
$4,212
HOA
-
Year Built
1985
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$899,000
4
Bd
2
Baths
6,068
Sq. Ft.
60 Wabuda Place, Shelton, CT 06484
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$899,000
60 Wabuda Place, Shelton, CT 06484
Baths
6,068
Sq. Ft.
1.93
Acres
$/Sq. Ft.
$148
Taxes
$9,450
HOA
-
Year Built
2006
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$379,900
3
Bd
1
Baths
1,537
Sq. Ft.
70 Country Place, Shelton, CT 06484
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$379,900
70 Country Place, Shelton, CT 06484
Baths
1,537
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$247
Taxes
$2,757
HOA
$311
Year Built
1980
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$1,244,000
4
Bd
2
Baths
4,448
Sq. Ft.
86 Blueberry Lane, Shelton, CT 06484
Brokered By:
BHGRE Gaetano Marra Homes
Swipe
0
Virtual
$1,244,000
86 Blueberry Lane, Shelton, CT 06484
Baths
4,448
Sq. Ft.
0.92
Acres
$/Sq. Ft.
$280
Taxes
$8,235
HOA
-
Year Built
1985
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$439,000
3
Bd
1
Baths
1,660
Sq. Ft.
33 Stendahl Drive, Shelton, CT 06484
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$439,000
33 Stendahl Drive, Shelton, CT 06484
Baths
1,660
Sq. Ft.
0.55
Acres
$/Sq. Ft.
$264
Taxes
$4,051
HOA
-
Year Built
1956
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$659,900
4
Bd
2
Baths
2,412
Sq. Ft.
24 Centerview Drive, Shelton, CT 06484
Brokered By:
Real Estate Two
Swipe
0
$659,900
24 Centerview Drive, Shelton, CT 06484
Baths
2,412
Sq. Ft.
1.16
Acres
$/Sq. Ft.
$274
Taxes
$5,953
HOA
-
Year Built
1965
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$159,900
2
Bd
1
Baths
840
Sq. Ft.
7 Woodland Park, Shelton, CT 06484
Brokered By:
RE/MAX Right Choice
Swipe
0
$159,900
7 Woodland Park, Shelton, CT 06484
Baths
840
Sq. Ft.
0.00
Acres
$/Sq. Ft.
$190
Taxes
$985
HOA
$565
Year Built
1989
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$429,900
2
Bd
2
Baths
1,496
Sq. Ft.
60 Shinnacock Trail, Shelton, CT 06484
Brokered By:
Carey & Guarrera Real Estate
Swipe
0
$429,900
60 Shinnacock Trail, Shelton, CT 06484
Baths
1,496
Sq. Ft.
0.22
Acres
$/Sq. Ft.
$287
Taxes
$3,153
HOA
-
Year Built
1936
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$625,000
5
Bd
3
Baths
2,603
Sq. Ft.
275 Riverview Avenue, Shelton, CT 06484
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$625,000
275 Riverview Avenue, Shelton, CT 06484
Baths
2,603
Sq. Ft.
0.23
Acres
$/Sq. Ft.
$240
Taxes
$4,710
HOA
-
Year Built
1925
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$649,900
4
Bd
2
Baths
2,098
Sq. Ft.
93 Shelton Avenue, Shelton, CT 06484
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
Virtual
$649,900
93 Shelton Avenue, Shelton, CT 06484
Baths
2,098
Sq. Ft.
0.19
Acres
$/Sq. Ft.
$310
Taxes
$4,425
HOA
-
Year Built
1925
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days