My Account
06481
Map
Showing 1 to 1 of 1 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0145179 seconds)
‹
›
$249,900
2
Bd
1
Baths
1,100
Sq. Ft.
170 Ross Road, Middlefield, CT 06481
Brokered By:
Our Home Realty Advisors
Swipe
0
$249,900
170 Ross Road, Middlefield, CT 06481
Baths
1,100
Sq. Ft.
0.92
Acres
$/Sq. Ft.
$227
Taxes
$4,765
HOA
-
Year Built
1960
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days