My Account
06475
Map
Showing 1 to 10 of 30 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.024601 seconds)
‹
›
$595,000
3
Bd
1
Baths
1,184
Sq. Ft.
63 Great Hammock Road, Old Saybrook, CT 06475
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$595,000
63 Great Hammock Road, Old Saybrook, CT 06475
Baths
1,184
Sq. Ft.
0.38
Acres
$/Sq. Ft.
$503
Taxes
$4,444
HOA
-
Year Built
1955
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$649,900
3
Bd
1
Baths
968
Sq. Ft.
96 Chalker Beach Road, Old Saybrook, CT 06475
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$649,900
96 Chalker Beach Road, Old Saybrook, CT 06475
Baths
968
Sq. Ft.
0.17
Acres
$/Sq. Ft.
$671
Taxes
$3,780
HOA
$42
Year Built
1900
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days
›
$1,590,000
3
Bd
2
Baths
1,916
Sq. Ft.
21 Fenbrook Road, Old Saybrook, CT 06475
Brokered By:
ListWithFreedom.com
Swipe
0
$1,590,000
21 Fenbrook Road, Old Saybrook, CT 06475
Baths
1,916
Sq. Ft.
0.22
Acres
$/Sq. Ft.
$830
Taxes
$6,981
HOA
$55
Year Built
1982
Status
Active
FeeKeeper
FK
10 Days
›
$940,000
2
Bd
2
Baths
2,151
Sq. Ft.
25 Sheffield Street #7, Old Saybrook, CT 06475
Brokered By:
RE/MAX on the Bay
Swipe
0
$940,000
25 Sheffield Street #7, Old Saybrook, CT 06475
Baths
2,151
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$437
Taxes
$9,038
HOA
$856
Year Built
2016
Status
Active
FeeKeeper
FK
15 Days
›
$449,000
1
Bd
1
Baths
1,205
Sq. Ft.
61 Ingham Hill Road, Old Saybrook, CT 06475
Brokered By:
Compass Connecticut, LLC
Swipe
0
$449,000
61 Ingham Hill Road, Old Saybrook, CT 06475
Baths
1,205
Sq. Ft.
0.39
Acres
$/Sq. Ft.
$373
Taxes
$3,328
HOA
-
Year Built
1920
Status
Active
FeeKeeper
FK
15 Days
›
$795,000
2
Bd
2
Baths
1,720
Sq. Ft.
46 Lynde Street, Old Saybrook, CT 06475
Brokered By:
Real Broker CT, LLC
Swipe
0
$795,000
46 Lynde Street, Old Saybrook, CT 06475
Baths
1,720
Sq. Ft.
0.48
Acres
$/Sq. Ft.
$462
Taxes
$4,683
HOA
-
Year Built
1951
Status
Active
FeeKeeper
FK
16 Days
›
$1,300,000
2
Bd
2
Baths
2,294
Sq. Ft.
446 Main Street #9, Old Saybrook, CT 06475
Brokered By:
Compass Connecticut, LLC
Swipe
0
$1,300,000
446 Main Street #9, Old Saybrook, CT 06475
Baths
2,294
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$567
Taxes
$9,982
HOA
$760
Year Built
2004
Status
Active
FeeKeeper
FK
16 Days
›
$675,000
3
Bd
1
Baths
1,033
Sq. Ft.
14 Cedarwood Lane, Old Saybrook, CT 06475
Brokered By:
Real Broker CT, LLC
Swipe
0
$675,000
14 Cedarwood Lane, Old Saybrook, CT 06475
Baths
1,033
Sq. Ft.
0.64
Acres
$/Sq. Ft.
$653
Taxes
$4,233
HOA
-
Year Built
1960
Status
Active
FeeKeeper
FK
16 Days
›
$504,900
3
Bd
1
Baths
1,196
Sq. Ft.
14 Denmore Lane, Old Saybrook, CT 06475
Brokered By:
Exceptional Real Estate LLC
Swipe
0
$504,900
14 Denmore Lane, Old Saybrook, CT 06475
Baths
1,196
Sq. Ft.
0.54
Acres
$/Sq. Ft.
$422
Taxes
$3,551
HOA
-
Year Built
1950
Status
Active
FeeKeeper
FK
19 Days
›
$551,000
3
Bd
3
Baths
2,830
Sq. Ft.
6 Watch Hill Road, Old Saybrook, CT 06475
Brokered By:
Home Pro Real Estate
Swipe
0
$551,000
6 Watch Hill Road, Old Saybrook, CT 06475
Baths
2,830
Sq. Ft.
0.94
Acres
$/Sq. Ft.
$195
Taxes
$9,015
HOA
-
Year Built
1984
Status
Active
FeeKeeper
FK
22 Days