My Account
06472
Map
Showing 1 to 1 of 1 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0175386 seconds)
‹
›
$829,900
4
Bd
4
Baths
3,091
Sq. Ft.
78 Glenmeadow Drive, North Branford, CT 06472
Brokered By:
Social & Co Realty
Swipe
0
$829,900
78 Glenmeadow Drive, North Branford, CT 06472
Baths
3,091
Sq. Ft.
0.92
Acres
$/Sq. Ft.
$268
Taxes
$13,587
HOA
-
Year Built
2001
Status
Active
FeeKeeper
FK
11 Days