My Account
06469
Map
Showing 1 to 8 of 8 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0182646 seconds)
‹
›
$569,000
3
Bd
2
Baths
1,357
Sq. Ft.
19 Moodus Leesville Road, East Haddam, CT 06469
Brokered By:
Eagle Eye Realty PLLC
Swipe
0
$569,000
19 Moodus Leesville Road, East Haddam, CT 06469
Baths
1,357
Sq. Ft.
1.05
Acres
$/Sq. Ft.
$419
Taxes
$8,446
HOA
-
Year Built
2002
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$349,900
3
Bd
2
Baths
1,591
Sq. Ft.
574 Town Street, East Haddam, CT 06469
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$349,900
574 Town Street, East Haddam, CT 06469
Baths
1,591
Sq. Ft.
1.00
Acres
$/Sq. Ft.
$220
Taxes
$5,279
HOA
-
Year Built
1995
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days
›
$675,000
3
Bd
2
Baths
1,952
Sq. Ft.
6 Clark Gates Road, East Haddam, CT 06469
Brokered By:
Puorro Realty Group
Swipe
0
$675,000
6 Clark Gates Road, East Haddam, CT 06469
Baths
1,952
Sq. Ft.
0.79
Acres
$/Sq. Ft.
$346
Taxes
$8,446
HOA
-
Year Built
2021
Status
Active
FeeKeeper
FK
18 Days
›
$499,900
3
Bd
2
Baths
1,698
Sq. Ft.
11 Plains Road, East Haddam, CT 06469
Brokered By:
eXp Realty
Swipe
0
$499,900
11 Plains Road, East Haddam, CT 06469
Baths
1,698
Sq. Ft.
0.60
Acres
$/Sq. Ft.
$294
Taxes
$5,462
HOA
-
Year Built
1875
Status
Active
FeeKeeper
FK
20 Days
›
$350,000
3
Bd
2
Baths
1,171
Sq. Ft.
620 Town Street, East Haddam, CT 06469
Brokered By:
eXp Realty
Swipe
0
$350,000
620 Town Street, East Haddam, CT 06469
Baths
1,171
Sq. Ft.
0.61
Acres
$/Sq. Ft.
$299
Taxes
$4,441
HOA
-
Year Built
1834
Status
Active
FeeKeeper
FK
39 Days
›
$269,000
1
Bd
1
Baths
672
Sq. Ft.
257 E. Haddam Colchester Turnpike, East Haddam, CT 06469
Brokered By:
Re/Max Valley Shore
Swipe
0
$269,000
257 E. Haddam Colchester Turnpike, East Haddam, CT 06469
Baths
672
Sq. Ft.
0.28
Acres
$/Sq. Ft.
$400
Taxes
$2,902
HOA
-
Year Built
1945
Status
Active
FeeKeeper
FK
58 Days
›
$285,000
2
Bd
1
Baths
1,131
Sq. Ft.
5 Joe Williams Road, East Haddam, CT 06469
Brokered By:
Showcase Realty, Inc.
Swipe
0
$285,000
5 Joe Williams Road, East Haddam, CT 06469
Baths
1,131
Sq. Ft.
0.51
Acres
$/Sq. Ft.
$252
Taxes
$3,919
HOA
-
Year Built
1894
Status
Active
FeeKeeper
FK
57 Days
›
$579,999
3
Bd
2
Baths
2,000
Sq. Ft.
154 Falls Road, East Haddam, CT 06469
Brokered By:
Century 21 AllPoints Realty
Swipe
0
Virtual
$579,999
154 Falls Road, East Haddam, CT 06469
Baths
2,000
Sq. Ft.
0.67
Acres
$/Sq. Ft.
$290
Taxes
$4,826
HOA
-
Year Built
2025
Status
Active
FeeKeeper
FK
311 Days