My Account
06423
Map
Showing 1 to 10 of 14 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0212175 seconds)
‹
›
$475,000
4
Bd
3
Baths
1,876
Sq. Ft.
237 West Road, East Haddam, CT 06423
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$475,000
237 West Road, East Haddam, CT 06423
Baths
1,876
Sq. Ft.
2.21
Acres
$/Sq. Ft.
$253
Taxes
$7,827
HOA
-
Year Built
2023
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$725,000
4
Bd
2
Baths
2,324
Sq. Ft.
331 Tater Hill Road, East Haddam, CT 06423
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$725,000
331 Tater Hill Road, East Haddam, CT 06423
Baths
2,324
Sq. Ft.
2.00
Acres
$/Sq. Ft.
$312
Taxes
$6,655
HOA
-
Year Built
1974
Status
Active
FeeKeeper
FK
16 Days
›
$379,900
4
Bd
2
Baths
2,464
Sq. Ft.
18 Overlook Drive, East Haddam, CT 06423
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$379,900
18 Overlook Drive, East Haddam, CT 06423
Baths
2,464
Sq. Ft.
0.16
Acres
$/Sq. Ft.
$154
Taxes
$6,882
HOA
$17
Year Built
1952
Status
Active
FeeKeeper
FK
23 Days
›
$525,000
3
Bd
2
Baths
1,666
Sq. Ft.
341 Lake Shore Drive, East Haddam, CT 06423
Brokered By:
KW Legacy Partners
Swipe
0
$525,000
341 Lake Shore Drive, East Haddam, CT 06423
Baths
1,666
Sq. Ft.
2.70
Acres
$/Sq. Ft.
$315
Taxes
$3,494
HOA
-
Year Built
2022
Status
Active
FeeKeeper
FK
33 Days
›
$1,500,000
4
Bd
3
Baths
2,554
Sq. Ft.
41 Old West Road, East Haddam, CT 06423
Brokered By:
Ellison Homes Real Estate
Swipe
0
$1,500,000
41 Old West Road, East Haddam, CT 06423
Baths
2,554
Sq. Ft.
12.60
Acres
$/Sq. Ft.
$587
Taxes
$13,194
HOA
-
Year Built
1940
Status
Active
FeeKeeper
FK
45 Days
›
$549,900
3
Bd
2
Baths
2,560
Sq. Ft.
8 Tom Road, East Haddam, CT 06423
Virtual
$549,900
8 Tom Road, East Haddam, CT 06423
Baths
2,560
Sq. Ft.
0.75
Acres
$/Sq. Ft.
$215
Taxes
$7,467
HOA
$18
Year Built
2024
Status
Active
FeeKeeper
FK
68 Days
›
$1,200,000
4
Bd
3
Baths
4,176
Sq. Ft.
21 & 23 Olmstead Road, East Haddam, CT 06423
Brokered By:
William Pitt Sotheby''s Int''l
Swipe
0
Virtual
$1,200,000
21 & 23 Olmstead Road, East Haddam, CT 06423
Baths
4,176
Sq. Ft.
1.21
Acres
$/Sq. Ft.
$287
Taxes
$15,679
HOA
-
Year Built
2006
Status
Active
FeeKeeper
FK
72 Days
›
$1,300,000
4
Bd
4
Baths
2,847
Sq. Ft.
112 Schulman Veselak Road, East Haddam, CT 06423
Virtual
$1,300,000
112 Schulman Veselak Road, East Haddam, CT 06423
Baths
2,847
Sq. Ft.
10.88
Acres
$/Sq. Ft.
$457
Taxes
$11,122
HOA
-
Year Built
1900
Status
Active
FeeKeeper
FK
103 Days
›
$165,000
3
Bd
1
Baths
840
Sq. Ft.
74 Pine Road, East Haddam, CT 06423
Brokered By:
Our Home Realty Advisors
Swipe
0
$165,000
74 Pine Road, East Haddam, CT 06423
Baths
840
Sq. Ft.
0.14
Acres
$/Sq. Ft.
$196
Taxes
$3,142
HOA
$15
Year Built
1950
Status
Active
FeeKeeper
FK
126 Days
›
$715,000
2
Bd
1
Baths
932
Sq. Ft.
3 Conn River Road, East Haddam, CT 06423
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$715,000
3 Conn River Road, East Haddam, CT 06423
Baths
932
Sq. Ft.
0.41
Acres
$/Sq. Ft.
$767
Taxes
$5,733
HOA
-
Year Built
1967
Status
Active
FeeKeeper
FK
165 Days