My Account
06384
Map
Showing 1 to 5 of 5 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0194435 seconds)
‹
›
$249,900
2
Bd
1
Baths
1,016
Sq. Ft.
136 Lillibridge Avenue, Voluntown, CT 06384
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$249,900
136 Lillibridge Avenue, Voluntown, CT 06384
Baths
1,016
Sq. Ft.
0.42
Acres
$/Sq. Ft.
$246
Taxes
$3,057
HOA
-
Year Built
1890
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$659,000
3
Bd
2
Baths
2,036
Sq. Ft.
61 Main Street, Voluntown, CT 06384
Brokered By:
On The Move Realty, LLC
Swipe
0
$659,000
61 Main Street, Voluntown, CT 06384
Baths
2,036
Sq. Ft.
2.00
Acres
$/Sq. Ft.
$324
Taxes
$4,125
HOA
-
Year Built
1940
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$500,000
4
Bd
2
Baths
2,128
Sq. Ft.
859 Ekonk Hill Road, Voluntown, CT 06384
Brokered By:
Real Broker CT, LLC
Swipe
0
$500,000
859 Ekonk Hill Road, Voluntown, CT 06384
Baths
2,128
Sq. Ft.
0.23
Acres
$/Sq. Ft.
$235
Taxes
$2,505
HOA
-
Year Built
1969
Status
Active
FeeKeeper
FK
13 Days
›
$300,000
1
Bd
1
Baths
814
Sq. Ft.
199 Bailey Pond Road, Voluntown, CT 06384
Brokered By:
Mott & Chace Sotheby''s Intl Rt
Swipe
0
$300,000
199 Bailey Pond Road, Voluntown, CT 06384
Baths
814
Sq. Ft.
0.14
Acres
$/Sq. Ft.
$369
Taxes
$3,510
HOA
-
Year Built
2001
Status
Active
FeeKeeper
FK
28 Days
›
$499,000
5
Bd
2
Baths
2,064
Sq. Ft.
663 Beach Pond Road, Voluntown, CT 06384
Brokered By:
Russ Real Estate
Swipe
0
$499,000
663 Beach Pond Road, Voluntown, CT 06384
Baths
2,064
Sq. Ft.
1.47
Acres
$/Sq. Ft.
$242
Taxes
$4,960
HOA
-
Year Built
1987
Status
Active
FeeKeeper
FK
38 Days