My Account
06379
Map
Showing 1 to 10 of 15 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0241518 seconds)
‹
›
$519,900
3
Bd
1
Baths
2,128
Sq. Ft.
14 Hyde Street, Stonington, CT 06379
Brokered By:
Ann McBride Real Estate
Swipe
0
Virtual
$519,900
14 Hyde Street, Stonington, CT 06379
Baths
2,128
Sq. Ft.
0.18
Acres
$/Sq. Ft.
$244
Taxes
$4,715
HOA
-
Year Built
1952
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$1,150,000
5
Bd
3
Baths
3,434
Sq. Ft.
3 Arbor Court, Stonington, CT 06379
Brokered By:
William Pitt Sotheby''s Int''l
Swipe
0
$1,150,000
3 Arbor Court, Stonington, CT 06379
Baths
3,434
Sq. Ft.
1.93
Acres
$/Sq. Ft.
$335
Taxes
$9,890
HOA
$17
Year Built
2000
Status
Active
FeeKeeper
FK
10 Days
›
$440,000
3
Bd
2
Baths
1,608
Sq. Ft.
21 Chase Street, Stonington, CT 06379
Brokered By:
Drawbridge Realty
Swipe
0
$440,000
21 Chase Street, Stonington, CT 06379
Baths
1,608
Sq. Ft.
0.15
Acres
$/Sq. Ft.
$274
Taxes
$3,783
HOA
-
Year Built
2004
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
9 Days
›
$499,000
3
Bd
2
Baths
1,509
Sq. Ft.
138 S. Broad Street, Stonington, CT 06379
Brokered By:
Real Broker CT, LLC
Swipe
0
$499,000
138 S. Broad Street, Stonington, CT 06379
Baths
1,509
Sq. Ft.
0.96
Acres
$/Sq. Ft.
$331
Taxes
$5,105
HOA
-
Year Built
1952
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$795,000
4
Bd
2
Baths
2,614
Sq. Ft.
226 N. Anguilla Road, Stonington, CT 06379
Brokered By:
Switz Real Estate Associates
Swipe
0
$795,000
226 N. Anguilla Road, Stonington, CT 06379
Baths
2,614
Sq. Ft.
2.00
Acres
$/Sq. Ft.
$304
Taxes
$8,201
HOA
-
Year Built
1874
Status
Active
FeeKeeper
FK
14 Days
›
$1,004,900
3
Bd
2
Baths
2,938
Sq. Ft.
32 Summertime Circle, Stonington, CT 06379
Brokered By:
EG Group Realty LLC
Swipe
0
$1,004,900
32 Summertime Circle, Stonington, CT 06379
Baths
2,938
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$342
Taxes
$999,999,999
HOA
$305
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
18 Days
›
$1,980,000
5
Bd
2
Baths
2,119
Sq. Ft.
174 River Road, Stonington, CT 06379
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
Virtual
$1,980,000
174 River Road, Stonington, CT 06379
Baths
2,119
Sq. Ft.
1.01
Acres
$/Sq. Ft.
$934
Taxes
$6,917
HOA
-
Year Built
1865
Status
Active
FeeKeeper
FK
33 Days
›
$864,900
2
Bd
2
Baths
1,996
Sq. Ft.
41 Summertime Circle, Stonington, CT 06379
Brokered By:
EG Group Realty LLC
Swipe
0
$864,900
41 Summertime Circle, Stonington, CT 06379
Baths
1,996
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$433
Taxes
$9,999,999
HOA
$305
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
36 Days
›
$435,000
2
Bd
2
Baths
1,376
Sq. Ft.
10 Castle Meadow Drive, Stonington, CT 06379
Brokered By:
RE/MAX Coast and Country
Swipe
0
$435,000
10 Castle Meadow Drive, Stonington, CT 06379
Baths
1,376
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$316
Taxes
$2,952
HOA
$300
Year Built
1986
Status
Active
FeeKeeper
FK
37 Days
›
$944,900
3
Bd
2
Baths
2,938
Sq. Ft.
27 Summertime Circle, Stonington, CT 06379
Brokered By:
EG Group Realty LLC
Swipe
0
$944,900
27 Summertime Circle, Stonington, CT 06379
Baths
2,938
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$322
Taxes
$0
HOA
$305
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
86 Days