My Account
06370
Map
Showing 1 to 5 of 5 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0169162 seconds)
‹
›
$399,900
4
Bd
1
Baths
2,532
Sq. Ft.
97 Georgia Road, Montville, CT 06370
Brokered By:
RE/MAX Legends
Swipe
0
$399,900
97 Georgia Road, Montville, CT 06370
Baths
2,532
Sq. Ft.
0.34
Acres
$/Sq. Ft.
$158
Taxes
$4,775
HOA
-
Year Built
1961
Status
Active
FeeKeeper
FK
21 Hours
›
$369,900
3
Bd
1
Baths
2,154
Sq. Ft.
69 Route 82 Route, Montville, CT 06370
Brokered By:
Carl Guild & Associates
Swipe
0
$369,900
69 Route 82 Route, Montville, CT 06370
Baths
2,154
Sq. Ft.
0.93
Acres
$/Sq. Ft.
$172
Taxes
$46,744
HOA
-
Year Built
1979
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$380,000
6
Bd
2
Baths
1,700
Sq. Ft.
15 Massachusetts Road, Montville, CT 06370
Brokered By:
KEY Real Estate Services LLC
Swipe
0
$380,000
15 Massachusetts Road, Montville, CT 06370
Single Family
6
Beds
2
Baths
1,700
Sq. Ft.
0.34
Acres
$/Sq. Ft.
$224
Taxes
$4,802
HOA
-
Year Built
1960
Status
Active
FeeKeeper
FK
14 Days
›
$125,000
2
Bd
2
Baths
1,064
Sq. Ft.
130 Williams Road, Montville, CT 06370
Brokered By:
Better Homes and Gardens Real Estate Executive Real Estate
Swipe
0
$125,000
130 Williams Road, Montville, CT 06370
Baths
1,064
Sq. Ft.
0.00
Acres
$/Sq. Ft.
$117
Taxes
$687
HOA
$460
Year Built
1989
Status
Active
FeeKeeper
FK
33 Days
›
$585,000
6
Bd
3
Baths
2,756
Sq. Ft.
33-D Laurel Point Drive, Montville, CT 06370
Brokered By:
List N Show LLC
Swipe
0
$585,000
33-D Laurel Point Drive, Montville, CT 06370
Single Family
6
Beds
3
Baths
2,756
Sq. Ft.
0.61
Acres
$/Sq. Ft.
$212
Taxes
$7,213
HOA
-
Year Built
1989
Status
Active
FeeKeeper
FK
44 Days