My Account
06351
Map
Showing 1 to 10 of 25 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0232068 seconds)
‹
›
$115,000
1
Bd
0
Baths
99,999
Sq. Ft.
262 Shetucket Turnpike #2, Griswold, CT 06351
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$115,000
262 Shetucket Turnpike #2, Griswold, CT 06351
Baths
99,999
Sq. Ft.
0.05
Acres
$/Sq. Ft.
$1
Taxes
$171
HOA
$265
Year Built
1998
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$120,000
2
Bd
1
Baths
400
Sq. Ft.
262 Shetucket Turnpike #1, Griswold, CT 06351
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$120,000
262 Shetucket Turnpike #1, Griswold, CT 06351
Baths
400
Sq. Ft.
0.05
Acres
$/Sq. Ft.
$300
Taxes
$256
HOA
$265
Year Built
2011
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$609,000
3
Bd
2
Baths
2,100
Sq. Ft.
26 Holly Drive, Griswold, CT 06351
Brokered By:
Signature Properties of N.E.
Swipe
0
$609,000
26 Holly Drive, Griswold, CT 06351
Baths
2,100
Sq. Ft.
0.29
Acres
$/Sq. Ft.
$290
Taxes
$1,008
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$400,000
3
Bd
1
Baths
1,644
Sq. Ft.
25 Mohegan Drive, Griswold, CT 06351
Brokered By:
Real Broker CT, LLC
Swipe
0
$400,000
25 Mohegan Drive, Griswold, CT 06351
Baths
1,644
Sq. Ft.
1.45
Acres
$/Sq. Ft.
$243
Taxes
$4,893
HOA
-
Year Built
1990
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
6 Days
›
$259,000
3
Bd
1
Baths
1,258
Sq. Ft.
101 Rixtown Road, Griswold, CT 06351
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$259,000
101 Rixtown Road, Griswold, CT 06351
Baths
1,258
Sq. Ft.
0.64
Acres
$/Sq. Ft.
$206
Taxes
$4,035
HOA
-
Year Built
1984
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$65,000
2
Bd
1
Baths
400
Sq. Ft.
262 Shetucket Turnpike #81, Griswold, CT 06351
Brokered By:
First Choice Realty
Swipe
0
$65,000
262 Shetucket Turnpike #81, Griswold, CT 06351
Baths
400
Sq. Ft.
0.00
Acres
$/Sq. Ft.
$163
Taxes
$513
HOA
$260
Year Built
2012
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$385,000
5
Bd
2
Baths
2,324
Sq. Ft.
1847 Glasgo Road, Griswold, CT 06351
Brokered By:
eXp Realty
Swipe
0
$385,000
1847 Glasgo Road, Griswold, CT 06351
Baths
2,324
Sq. Ft.
0.40
Acres
$/Sq. Ft.
$166
Taxes
$3,712
HOA
-
Year Built
1890
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$489,900
3
Bd
2
Baths
1,976
Sq. Ft.
48 Ethel Acres Road, Lisbon, CT 06351
Brokered By:
Priority Real Estate Group,LLC
Swipe
0
$489,900
48 Ethel Acres Road, Lisbon, CT 06351
Baths
1,976
Sq. Ft.
1.60
Acres
$/Sq. Ft.
$248
Taxes
$4,844
HOA
-
Year Built
2000
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$319,900
1
Bd
1
Baths
730
Sq. Ft.
24 Jerome Parkway, Griswold, CT 06351
Brokered By:
eXp Realty
Swipe
0
$319,900
24 Jerome Parkway, Griswold, CT 06351
Baths
730
Sq. Ft.
0.64
Acres
$/Sq. Ft.
$438
Taxes
$4,500
HOA
-
Year Built
1950
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$469,000
5
Bd
2
Baths
2,114
Sq. Ft.
475 Bethel Road, Griswold, CT 06351
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$469,000
475 Bethel Road, Griswold, CT 06351
Baths
2,114
Sq. Ft.
2.10
Acres
$/Sq. Ft.
$222
Taxes
$4,667
HOA
-
Year Built
1975
Status
Active
FeeKeeper
FK
14 Days