My Account
06335
Map
Showing 1 to 8 of 8 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0192997 seconds)
‹
›
$455,000
2
Bd
2
Baths
1,318
Sq. Ft.
14 Overlook Avenue, Groton, CT 06335
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$455,000
14 Overlook Avenue, Groton, CT 06335
Baths
1,318
Sq. Ft.
0.19
Acres
$/Sq. Ft.
$345
Taxes
$4,369
HOA
-
Year Built
1955
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Hours
›
$419,900
3
Bd
2
Baths
1,332
Sq. Ft.
16 Kings Highway, Ledyard, CT 06335
Virtual
$419,900
16 Kings Highway, Ledyard, CT 06335
Baths
1,332
Sq. Ft.
1.01
Acres
$/Sq. Ft.
$315
Taxes
$6,754
HOA
-
Year Built
1988
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$349,900
2
Bd
1
Baths
1,912
Sq. Ft.
92 Vinegar Hill Road, Ledyard, CT 06335
Brokered By:
RE/MAX Legends
Swipe
0
$349,900
92 Vinegar Hill Road, Ledyard, CT 06335
Baths
1,912
Sq. Ft.
0.54
Acres
$/Sq. Ft.
$183
Taxes
$5,218
HOA
-
Year Built
1961
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$240,000
2
Bd
1
Baths
826
Sq. Ft.
48 Kings Highway #103, Ledyard, CT 06335
Brokered By:
Burns Realty
Swipe
0
$240,000
48 Kings Highway #103, Ledyard, CT 06335
Baths
826
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$291
Taxes
$2,121
HOA
$420
Year Built
2004
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$319,900
3
Bd
1
Baths
906
Sq. Ft.
1098 Long Cove Road, Ledyard, CT 06335
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
Virtual
$319,900
1098 Long Cove Road, Ledyard, CT 06335
Baths
906
Sq. Ft.
0.33
Acres
$/Sq. Ft.
$353
Taxes
$4,570
HOA
-
Year Built
1954
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days
›
$199,900
2
Bd
1
Baths
582
Sq. Ft.
1007 Long Cove Road, Ledyard, CT 06335
Brokered By:
Real Broker CT, LLC
Swipe
0
$199,900
1007 Long Cove Road, Ledyard, CT 06335
Baths
582
Sq. Ft.
0.39
Acres
$/Sq. Ft.
$343
Taxes
$3,138
HOA
-
Year Built
1940
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$359,912
3
Bd
1
Baths
1,206
Sq. Ft.
3 Vinegar Hill Road, Ledyard, CT 06335
Brokered By:
Kazantzis Real Estate, LLC
Swipe
0
$359,912
3 Vinegar Hill Road, Ledyard, CT 06335
Baths
1,206
Sq. Ft.
0.48
Acres
$/Sq. Ft.
$298
Taxes
$5,072
HOA
-
Year Built
1965
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$179,000
2
Bd
2
Baths
924
Sq. Ft.
932 Long Cove Road #LOT 4, Ledyard, CT 06335
Brokered By:
RE/MAX Coast and Country
Swipe
0
$179,000
932 Long Cove Road #LOT 4, Ledyard, CT 06335
Baths
924
Sq. Ft.
0.00
Acres
$/Sq. Ft.
$194
Taxes
$1,225
HOA
$500
Year Built
2008
Status
Active
FeeKeeper
FK
47 Days