My Account
06250
Map
Showing 1 to 6 of 6 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0183373 seconds)
‹
›
$515,000
4
Bd
3
Baths
2,790
Sq. Ft.
212 S. Bedlam Road, Mansfield, CT 06250
Brokered By:
Home Selling Team
Swipe
0
Virtual
$515,000
212 S. Bedlam Road, Mansfield, CT 06250
Baths
2,790
Sq. Ft.
3.13
Acres
$/Sq. Ft.
$185
Taxes
$6,978
HOA
-
Year Built
1995
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$239,900
3
Bd
1
Baths
1,224
Sq. Ft.
30 Riverview Road, Mansfield, CT 06250
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$239,900
30 Riverview Road, Mansfield, CT 06250
Baths
1,224
Sq. Ft.
0.50
Acres
$/Sq. Ft.
$196
Taxes
$3,144
HOA
-
Year Built
1955
Status
Active
FeeKeeper
FK
10 Days
›
$399,900
3
Bd
2
Baths
1,300
Sq. Ft.
6 W. Highland Road, Mansfield, CT 06250
Brokered By:
Keller Williams Realty
Swipe
0
$399,900
6 W. Highland Road, Mansfield, CT 06250
Baths
1,300
Sq. Ft.
3.50
Acres
$/Sq. Ft.
$308
Taxes
$4,972
HOA
-
Year Built
1957
Status
Active
FeeKeeper
FK
38 Days
›
$519,900
3
Bd
2
Baths
1,736
Sq. Ft.
Lot 33 Oak Drive, Mansfield, CT 06250
Brokered By:
KW Legacy Partners
Swipe
0
$519,900
Lot 33 Oak Drive, Mansfield, CT 06250
Baths
1,736
Sq. Ft.
0.30
Acres
$/Sq. Ft.
$299
Taxes
$18
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
74 Days
›
$999,900
4
Bd
3
Baths
2,782
Sq. Ft.
Lot 35 Wyllys Farm Road, Mansfield, CT 06250
Brokered By:
KW Legacy Partners
Swipe
0
$999,900
Lot 35 Wyllys Farm Road, Mansfield, CT 06250
Baths
2,782
Sq. Ft.
12.64
Acres
$/Sq. Ft.
$359
Taxes
$2,192
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
237 Days
›
$699,900
3
Bd
2
Baths
2,417
Sq. Ft.
Lot 37 Wyllys Farm Road, Mansfield, CT 06250
Brokered By:
KW Legacy Partners
Swipe
0
$699,900
Lot 37 Wyllys Farm Road, Mansfield, CT 06250
Baths
2,417
Sq. Ft.
5.56
Acres
$/Sq. Ft.
$290
Taxes
$2,555
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
2.1 Years