My Account
06237
Map
Showing 1 to 5 of 5 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0205439 seconds)
‹
›
$499,900
3
Bd
2
Baths
2,632
Sq. Ft.
1 Scalise Drive, Columbia, CT 06237
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$499,900
1 Scalise Drive, Columbia, CT 06237
Baths
2,632
Sq. Ft.
2.22
Acres
$/Sq. Ft.
$190
Taxes
$7,448
HOA
-
Year Built
1988
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$629,900
4
Bd
2
Baths
2,538
Sq. Ft.
4 Tunxis Drive, Columbia, CT 06237
Brokered By:
BHHS Realty Professionals
Swipe
0
Virtual
$629,900
4 Tunxis Drive, Columbia, CT 06237
Baths
2,538
Sq. Ft.
1.22
Acres
$/Sq. Ft.
$248
Taxes
$8,329
HOA
-
Year Built
2005
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$359,900
3
Bd
2
Baths
1,200
Sq. Ft.
36 Doubleday Road, Columbia, CT 06237
Brokered By:
Great Homes Realty, LLC
Swipe
0
$359,900
36 Doubleday Road, Columbia, CT 06237
Baths
1,200
Sq. Ft.
1.93
Acres
$/Sq. Ft.
$300
Taxes
$3,899
HOA
-
Year Built
1980
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$235,000
2
Bd
1
Baths
962
Sq. Ft.
19 Cards Mill Road, Columbia, CT 06237
Brokered By:
Prue Realty LLC
Swipe
0
$235,000
19 Cards Mill Road, Columbia, CT 06237
Baths
962
Sq. Ft.
1.50
Acres
$/Sq. Ft.
$244
Taxes
$2,731
HOA
-
Year Built
1886
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$1,495,000
4
Bd
3
Baths
3,516
Sq. Ft.
106 Hunt Road, Columbia, CT 06237
Brokered By:
Rockoff Realty
Swipe
0
Virtual
$1,495,000
106 Hunt Road, Columbia, CT 06237
Baths
3,516
Sq. Ft.
1.46
Acres
$/Sq. Ft.
$425
Taxes
$9,109
HOA
-
Year Built
1977
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days