My Account
06226
Map
Showing 1 to 6 of 6 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0178647 seconds)
‹
›
$289,900
3
Bd
1
Baths
960
Sq. Ft.
155 Southridge Drive, Windham, CT 06226
Brokered By:
Choice Realty
Swipe
0
$289,900
155 Southridge Drive, Windham, CT 06226
Baths
960
Sq. Ft.
0.23
Acres
$/Sq. Ft.
$302
Taxes
$4,678
HOA
-
Year Built
1971
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$289,000
3
Bd
2
Baths
912
Sq. Ft.
1 Gem Drive, Windham, CT 06226
Brokered By:
Home Selling Team
Swipe
0
$289,000
1 Gem Drive, Windham, CT 06226
Baths
912
Sq. Ft.
0.30
Acres
$/Sq. Ft.
$317
Taxes
$5,826
HOA
-
Year Built
1979
Status
Active
FeeKeeper
FK
11 Days
›
$249,999
3
Bd
1
Baths
950
Sq. Ft.
22 Spring View Lane, Windham, CT 06226
Brokered By:
The Hive Real Estate LLC
Swipe
0
$249,999
22 Spring View Lane, Windham, CT 06226
Baths
950
Sq. Ft.
0.20
Acres
$/Sq. Ft.
$263
Taxes
$5,006
HOA
-
Year Built
1971
Status
Active
FeeKeeper
FK
31 Days
›
$200,000
3
Bd
1
Baths
2,219
Sq. Ft.
363 Windham Road, Windham, CT 06226
Brokered By:
Christine Homa
Swipe
0
$200,000
363 Windham Road, Windham, CT 06226
Baths
2,219
Sq. Ft.
0.66
Acres
$/Sq. Ft.
$90
Taxes
$5,050
HOA
-
Year Built
1910
Status
Active
FeeKeeper
FK
38 Days
›
$229,000
4
Bd
1
Baths
1,078
Sq. Ft.
129 Walnut Street, Windham, CT 06226
Brokered By:
Therecka & Associates LLC
Swipe
0
$229,000
129 Walnut Street, Windham, CT 06226
Baths
1,078
Sq. Ft.
0.05
Acres
$/Sq. Ft.
$212
Taxes
$4,014
HOA
-
Year Built
1915
Status
Active
FeeKeeper
FK
67 Days
›
$250,000
3
Bd
1
Baths
1,160
Sq. Ft.
119 Quercus Avenue, Windham, CT 06226
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$250,000
119 Quercus Avenue, Windham, CT 06226
Baths
1,160
Sq. Ft.
0.22
Acres
$/Sq. Ft.
$216
Taxes
$4,807
HOA
-
Year Built
1890
Status
Active
FeeKeeper
FK
100 Days