My Account
06112
Map
Showing 1 to 4 of 4 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0152565 seconds)
‹
›
$320,000
3
Bd
1
Baths
1,260
Sq. Ft.
120 Chatham Street, Hartford, CT 06112
Brokered By:
Irving Group Realty
Swipe
0
$320,000
120 Chatham Street, Hartford, CT 06112
Baths
1,260
Sq. Ft.
0.14
Acres
$/Sq. Ft.
$254
Taxes
$4,979
HOA
-
Year Built
1983
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$267,000
3
Bd
2
Baths
1,746
Sq. Ft.
26 W. Euclid Street, Hartford, CT 06112
Brokered By:
Cornerstone Homes Plus, Inc.
Swipe
0
$267,000
26 W. Euclid Street, Hartford, CT 06112
Baths
1,746
Sq. Ft.
0.14
Acres
$/Sq. Ft.
$153
Taxes
$3,618
HOA
-
Year Built
1916
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days
›
$269,000
3
Bd
1
Baths
1,408
Sq. Ft.
273 Palm Street, Hartford, CT 06112
Brokered By:
The Riley Group
Swipe
0
$269,000
273 Palm Street, Hartford, CT 06112
Baths
1,408
Sq. Ft.
0.24
Acres
$/Sq. Ft.
$191
Taxes
$4,120
HOA
-
Year Built
1925
Status
Active
FeeKeeper
FK
29 Days
›
$150,000
3
Bd
1
Baths
1,135
Sq. Ft.
51 Enfield Street #24, Hartford, CT 06112
Brokered By:
Inventive Realty LLC
Swipe
0
$150,000
51 Enfield Street #24, Hartford, CT 06112
Baths
1,135
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$132
Taxes
$1,850
HOA
$250
Year Built
1950
Status
Active
FeeKeeper
FK
59 Days