My Account
06109
Map
Showing 1 to 10 of 36 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0334385 seconds)
‹
›
$225,000
2
Bd
2
Baths
1,534
Sq. Ft.
18 Tabshey Court, Wethersfield, CT 06109
Brokered By:
KW Legacy Partners
Swipe
0
$225,000
18 Tabshey Court, Wethersfield, CT 06109
Baths
1,534
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$147
Taxes
$5,717
HOA
$519
Year Built
1985
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$450,000
3
Bd
1
Baths
1,479
Sq. Ft.
44 Beverly Road, Wethersfield, CT 06109
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$450,000
44 Beverly Road, Wethersfield, CT 06109
Baths
1,479
Sq. Ft.
0.20
Acres
$/Sq. Ft.
$304
Taxes
$10,762
HOA
-
Year Built
1925
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$329,900
3
Bd
1
Baths
1,000
Sq. Ft.
35 Greenfield Street, Wethersfield, CT 06109
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$329,900
35 Greenfield Street, Wethersfield, CT 06109
Baths
1,000
Sq. Ft.
0.24
Acres
$/Sq. Ft.
$330
Taxes
$5,410
HOA
-
Year Built
1957
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$349,900
2
Bd
2
Baths
1,241
Sq. Ft.
43 Tinsmith Crossing, Wethersfield, CT 06109
Brokered By:
Century 21 AllPoints Realty
Swipe
0
$349,900
43 Tinsmith Crossing, Wethersfield, CT 06109
Baths
1,241
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$282
Taxes
$7,131
HOA
$290
Year Built
1985
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$625,000
4
Bd
4
Baths
2,751
Sq. Ft.
101 Collier Road, Wethersfield, CT 06109
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$625,000
101 Collier Road, Wethersfield, CT 06109
Baths
2,751
Sq. Ft.
1.03
Acres
$/Sq. Ft.
$227
Taxes
$10,588
HOA
-
Year Built
1951
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$479,900
3
Bd
1
Baths
1,303
Sq. Ft.
16 Ridge Crest Circle, Wethersfield, CT 06109
Brokered By:
Torbello Real Estate Advisors
Swipe
0
Virtual
$479,900
16 Ridge Crest Circle, Wethersfield, CT 06109
Baths
1,303
Sq. Ft.
0.31
Acres
$/Sq. Ft.
$368
Taxes
$10,098
HOA
-
Year Built
1967
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$525,000
3
Bd
2
Baths
1,972
Sq. Ft.
393 Main Street, Wethersfield, CT 06109
Virtual
$525,000
393 Main Street, Wethersfield, CT 06109
Baths
1,972
Sq. Ft.
0.38
Acres
$/Sq. Ft.
$266
Taxes
$8,987
HOA
-
Year Built
1953
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$349,750
2
Bd
1
Baths
960
Sq. Ft.
742 Wolcott Hill Road, Wethersfield, CT 06109
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$349,750
742 Wolcott Hill Road, Wethersfield, CT 06109
Baths
960
Sq. Ft.
0.20
Acres
$/Sq. Ft.
$364
Taxes
$8,480
HOA
-
Year Built
1955
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$399,900
3
Bd
2
Baths
1,476
Sq. Ft.
127 Stillwold Drive, Wethersfield, CT 06109
Virtual
$399,900
127 Stillwold Drive, Wethersfield, CT 06109
Baths
1,476
Sq. Ft.
0.33
Acres
$/Sq. Ft.
$271
Taxes
$7,957
HOA
-
Year Built
1982
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$745,000
3
Bd
2
Baths
2,439
Sq. Ft.
501 Highland Street, Wethersfield, CT 06109
Brokered By:
Century 21 AllPoints Realty
Swipe
0
$745,000
501 Highland Street, Wethersfield, CT 06109
Baths
2,439
Sq. Ft.
0.72
Acres
$/Sq. Ft.
$305
Taxes
$15,417
HOA
-
Year Built
1942
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days