My Account
06095
Map
Showing 1 to 10 of 25 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0239337 seconds)
‹
›
$529,900
4
Bd
3
Baths
3,118
Sq. Ft.
56 Windbrook Drive, Windsor, CT 06095
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$529,900
56 Windbrook Drive, Windsor, CT 06095
Baths
3,118
Sq. Ft.
0.46
Acres
$/Sq. Ft.
$170
Taxes
$7,456
HOA
-
Year Built
1970
Status
Active
FeeKeeper
FK
19 Hours
›
$299,900
3
Bd
1
Baths
2,719
Sq. Ft.
471 W. Wolcott Avenue, Windsor, CT 06095
Brokered By:
eXp Realty
Swipe
0
$299,900
471 W. Wolcott Avenue, Windsor, CT 06095
Baths
2,719
Sq. Ft.
0.76
Acres
$/Sq. Ft.
$110
Taxes
$5,638
HOA
-
Year Built
1950
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$425,000
4
Bd
2
Baths
1,716
Sq. Ft.
675 Palisado Avenue, Windsor, CT 06095
Brokered By:
MBC Realtors LLC
Swipe
0
$425,000
675 Palisado Avenue, Windsor, CT 06095
Baths
1,716
Sq. Ft.
0.49
Acres
$/Sq. Ft.
$248
Taxes
$6,737
HOA
-
Year Built
1953
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$345,000
2
Bd
2
Baths
1,536
Sq. Ft.
32 Rhodora Terrace, Windsor, CT 06095
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$345,000
32 Rhodora Terrace, Windsor, CT 06095
Baths
1,536
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$225
Taxes
$5,618
HOA
$492
Year Built
2010
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$215,000
2
Bd
1
Baths
972
Sq. Ft.
914 High Path Road, Windsor, CT 06095
Brokered By:
eXp Realty
Swipe
0
$215,000
914 High Path Road, Windsor, CT 06095
Baths
972
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$221
Taxes
$2,338
HOA
$472
Year Built
1972
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$419,900
4
Bd
2
Baths
2,224
Sq. Ft.
85 Winthrop Road, Windsor, CT 06095
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
Virtual
$419,900
85 Winthrop Road, Windsor, CT 06095
Baths
2,224
Sq. Ft.
0.63
Acres
$/Sq. Ft.
$189
Taxes
$6,739
HOA
-
Year Built
1973
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$389,900
4
Bd
2
Baths
1,984
Sq. Ft.
65 Winthrop Road, Windsor, CT 06095
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
Virtual
$389,900
65 Winthrop Road, Windsor, CT 06095
Baths
1,984
Sq. Ft.
0.63
Acres
$/Sq. Ft.
$197
Taxes
$6,677
HOA
-
Year Built
1973
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$350,000
3
Bd
2
Baths
1,828
Sq. Ft.
18 Chelsea Lane, Windsor, CT 06095
Brokered By:
Reid Real Estate Group
Swipe
0
$350,000
18 Chelsea Lane, Windsor, CT 06095
Baths
1,828
Sq. Ft.
0.48
Acres
$/Sq. Ft.
$191
Taxes
$6,893
HOA
-
Year Built
1985
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$349,900
2
Bd
2
Baths
1,472
Sq. Ft.
8 Whitward Place, Windsor, CT 06095
Brokered By:
Rockoff Realty
Swipe
0
$349,900
8 Whitward Place, Windsor, CT 06095
Baths
1,472
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$238
Taxes
$5,405
HOA
$350
Year Built
1989
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days
›
$369,900
3
Bd
2
Baths
1,306
Sq. Ft.
141 Rood Avenue, Windsor, CT 06095
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$369,900
141 Rood Avenue, Windsor, CT 06095
Baths
1,306
Sq. Ft.
0.17
Acres
$/Sq. Ft.
$283
Taxes
$6,018
HOA
-
Year Built
1987
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days