My Account
06088
Map
Showing 1 to 10 of 10 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0165678 seconds)
‹
›
$275,000
2
Bd
1
Baths
1,350
Sq. Ft.
13 Riverview Drive #A, East Windsor, CT 06088
Brokered By:
Simply Sold Real Estate
Swipe
0
$275,000
13 Riverview Drive #A, East Windsor, CT 06088
Baths
1,350
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$204
Taxes
$4,206
HOA
$388
Year Built
1986
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$69,900
2
Bd
1
Baths
784
Sq. Ft.
9 North Road, East Windsor, CT 06088
Brokered By:
Media Realty Group, Inc.
Swipe
0
$69,900
9 North Road, East Windsor, CT 06088
Baths
784
Sq. Ft.
0.05
Acres
$/Sq. Ft.
$89
Taxes
$7,154
HOA
$482
Year Built
1978
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$1,150,000
9
Bd
5
Baths
8,022
Sq. Ft.
60 Abbe Road, East Windsor, CT 06088
Brokered By:
Carl Guild & Associates
Swipe
0
$1,150,000
60 Abbe Road, East Windsor, CT 06088
Single Family
9
Beds
5
Baths
8,022
Sq. Ft.
8.93
Acres
$/Sq. Ft.
$143
Taxes
$11,459
HOA
-
Year Built
1988
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$399,900
4
Bd
3
Baths
1,571
Sq. Ft.
145 Wells Road, East Windsor, CT 06088
Brokered By:
Shinebrite Brokerage LLC
Swipe
0
$399,900
145 Wells Road, East Windsor, CT 06088
Baths
1,571
Sq. Ft.
0.93
Acres
$/Sq. Ft.
$255
Taxes
$5,289
HOA
-
Year Built
1950
Status
Active
FeeKeeper
FK
13 Days
›
$995,000
4
Bd
4
Baths
4,658
Sq. Ft.
216 Wells Road, East Windsor, CT 06088
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$995,000
216 Wells Road, East Windsor, CT 06088
Baths
4,658
Sq. Ft.
4.70
Acres
$/Sq. Ft.
$214
Taxes
$9,330
HOA
-
Year Built
1974
Status
Active
FeeKeeper
FK
32 Days
›
$284,925
2
Bd
2
Baths
1,099
Sq. Ft.
5 David Drive, East Windsor, CT 06088
Brokered By:
Five Stars Realty
Swipe
0
$284,925
5 David Drive, East Windsor, CT 06088
Baths
1,099
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$259
Taxes
$4,446
HOA
$300
Year Built
1986
Status
Active
FeeKeeper
FK
31 Days
›
$329,900
4
Bd
2
Baths
1,698
Sq. Ft.
140 S. Water Street, East Windsor, CT 06088
Brokered By:
Century 21 AllPoints Realty
Swipe
0
$329,900
140 S. Water Street, East Windsor, CT 06088
Baths
1,698
Sq. Ft.
0.50
Acres
$/Sq. Ft.
$194
Taxes
$3,635
HOA
-
Year Built
1830
Status
Active
FeeKeeper
FK
87 Days
›
$574,900
3
Bd
2
Baths
1,950
Sq. Ft.
18 Cathy (Lot 17) Lane, East Windsor, CT 06088
Brokered By:
Century 21 AllPoints Realty
Swipe
0
$574,900
18 Cathy (Lot 17) Lane, East Windsor, CT 06088
Baths
1,950
Sq. Ft.
0.48
Acres
$/Sq. Ft.
$295
Taxes
$0
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
1.1 Years
›
$489,900
3
Bd
2
Baths
1,667
Sq. Ft.
26 Cathy (Lot 13) Lane, East Windsor, CT 06088
Brokered By:
Century 21 AllPoints Realty
Swipe
0
$489,900
26 Cathy (Lot 13) Lane, East Windsor, CT 06088
Baths
1,667
Sq. Ft.
0.21
Acres
$/Sq. Ft.
$294
Taxes
$0
HOA
-
Year Built
2024
Status
Active
FeeKeeper
FK
2.4 Years
›
$449,900
2
Bd
2
Baths
1,308
Sq. Ft.
19 Cathy (Lot 19) Lane, East Windsor, CT 06088
Brokered By:
Century 21 AllPoints Realty
Swipe
0
$449,900
19 Cathy (Lot 19) Lane, East Windsor, CT 06088
Baths
1,308
Sq. Ft.
0.17
Acres
$/Sq. Ft.
$344
Taxes
$0
HOA
-
Year Built
2024
Status
Active
FeeKeeper
FK
2.4 Years