My Account
06066
Map
Showing 1 to 10 of 19 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0235175 seconds)
‹
›
$79,900
2
Bd
1
Baths
924
Sq. Ft.
325 Kelly Road #LOT U10, Vernon, CT 06066
Brokered By:
Sentry Real Estate
Swipe
0
$79,900
325 Kelly Road #LOT U10, Vernon, CT 06066
Baths
924
Sq. Ft.
0.00
Acres
$/Sq. Ft.
$86
Taxes
$669
HOA
$460
Year Built
1981
Status
Active
FeeKeeper
FK
16 Hours
›
$449,000
3
Bd
2
Baths
2,404
Sq. Ft.
27 Tunnel View Terrace, Vernon, CT 06066
Brokered By:
My Realtor, LLC
Swipe
0
$449,000
27 Tunnel View Terrace, Vernon, CT 06066
Baths
2,404
Sq. Ft.
0.46
Acres
$/Sq. Ft.
$187
Taxes
$8,315
HOA
-
Year Built
1998
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$179,000
2
Bd
1
Baths
980
Sq. Ft.
165 South Street #6, Vernon, CT 06066
Brokered By:
CB Country to Coast Realty
Swipe
0
$179,000
165 South Street #6, Vernon, CT 06066
Baths
980
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$183
Taxes
$1,903
HOA
$345
Year Built
1980
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$110,000
5
Bd
1
Baths
1,400
Sq. Ft.
7 Chestnut Street, Vernon, CT 06066
Brokered By:
eXp Realty
Swipe
0
$110,000
7 Chestnut Street, Vernon, CT 06066
Baths
1,400
Sq. Ft.
0.17
Acres
$/Sq. Ft.
$79
Taxes
$2,526
HOA
-
Year Built
1900
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$349,900
3
Bd
1
Baths
1,224
Sq. Ft.
53 Vernon Center Heights, Vernon, CT 06066
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$349,900
53 Vernon Center Heights, Vernon, CT 06066
Baths
1,224
Sq. Ft.
0.31
Acres
$/Sq. Ft.
$286
Taxes
$4,772
HOA
-
Year Built
1951
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$259,900
3
Bd
1
Baths
968
Sq. Ft.
147 Warren Avenue, Vernon, CT 06066
Brokered By:
eXp Realty
Swipe
0
$259,900
147 Warren Avenue, Vernon, CT 06066
Baths
968
Sq. Ft.
0.54
Acres
$/Sq. Ft.
$268
Taxes
$4,118
HOA
-
Year Built
1900
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days
Sign In
2
Beds
2
Baths
1,004
Sq. Ft.
-
Acres
12401217
ID
$225,000
Vernon, CT 06066
Baths
1,004
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$224
Taxes
$3,035
HOA
$362
Year Built
1890
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days
‹
›
$555,000
3
Bd
2
Baths
2,116
Sq. Ft.
15 Sterling Circle, Vernon, CT 06066
Brokered By:
KW Legacy Partners
Swipe
0
$555,000
15 Sterling Circle, Vernon, CT 06066
Baths
2,116
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$262
Taxes
$9,716
HOA
$275
Year Built
2020
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$399,900
3
Bd
3
Baths
1,917
Sq. Ft.
740 Dart Hill Road, Vernon, CT 06066
Brokered By:
Campbell-Keune Realty Inc
Swipe
0
$399,900
740 Dart Hill Road, Vernon, CT 06066
Baths
1,917
Sq. Ft.
0.69
Acres
$/Sq. Ft.
$209
Taxes
$6,431
HOA
-
Year Built
1964
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$369,900
2
Bd
2
Baths
1,272
Sq. Ft.
107 Bamforth Road, Vernon, CT 06066
Brokered By:
Rockoff Realty
Swipe
0
$369,900
107 Bamforth Road, Vernon, CT 06066
Baths
1,272
Sq. Ft.
1.84
Acres
$/Sq. Ft.
$291
Taxes
$6,274
HOA
-
Year Built
1993
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days