My Account
06033
Map
Showing 1 to 10 of 24 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0213477 seconds)
‹
›
$474,900
3
Bd
2
Baths
2,072
Sq. Ft.
51 Pautipaug Hill Road, Sprague, CT 06033
Virtual
$474,900
51 Pautipaug Hill Road, Sprague, CT 06033
Baths
2,072
Sq. Ft.
1.46
Acres
$/Sq. Ft.
$229
Taxes
$7,303
HOA
-
Year Built
2004
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$614,900
4
Bd
2
Baths
2,282
Sq. Ft.
518 Wickham Road, Glastonbury, CT 06033
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$614,900
518 Wickham Road, Glastonbury, CT 06033
Baths
2,282
Sq. Ft.
2.97
Acres
$/Sq. Ft.
$269
Taxes
$9,104
HOA
-
Year Built
1976
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$400,000
3
Bd
2
Baths
1,578
Sq. Ft.
80 Cedar Ridge Drive, Glastonbury, CT 06033
Brokered By:
Property Works New England
Swipe
0
$400,000
80 Cedar Ridge Drive, Glastonbury, CT 06033
Baths
1,578
Sq. Ft.
1.00
Acres
$/Sq. Ft.
$253
Taxes
$8,903
HOA
-
Year Built
1959
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$1,125,000
4
Bd
3
Baths
4,270
Sq. Ft.
28 Mockingbird Lane, Glastonbury, CT 06033
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$1,125,000
28 Mockingbird Lane, Glastonbury, CT 06033
Baths
4,270
Sq. Ft.
0.59
Acres
$/Sq. Ft.
$263
Taxes
$18,204
HOA
-
Year Built
2001
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$649,900
4
Bd
2
Baths
2,551
Sq. Ft.
44 Old Musket Road, Glastonbury, CT 06033
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$649,900
44 Old Musket Road, Glastonbury, CT 06033
Baths
2,551
Sq. Ft.
0.71
Acres
$/Sq. Ft.
$255
Taxes
$11,556
HOA
-
Year Built
1979
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$690,000
4
Bd
3
Baths
2,833
Sq. Ft.
103 Cider Mill Road, Glastonbury, CT 06033
Brokered By:
Keller Williams Realty Prtnrs.
Swipe
0
$690,000
103 Cider Mill Road, Glastonbury, CT 06033
Baths
2,833
Sq. Ft.
1.10
Acres
$/Sq. Ft.
$244
Taxes
$10,670
HOA
-
Year Built
1965
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$565,000
4
Bd
2
Baths
3,102
Sq. Ft.
182 Great Swamp Road, Glastonbury, CT 06033
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$565,000
182 Great Swamp Road, Glastonbury, CT 06033
Baths
3,102
Sq. Ft.
0.35
Acres
$/Sq. Ft.
$182
Taxes
$9,380
HOA
-
Year Built
1974
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$724,900
4
Bd
3
Baths
2,376
Sq. Ft.
151 Neipsic Road, Glastonbury, CT 06033
Brokered By:
William Pitt Sotheby''s International Realty
Swipe
0
$724,900
151 Neipsic Road, Glastonbury, CT 06033
Baths
2,376
Sq. Ft.
1.05
Acres
$/Sq. Ft.
$305
Taxes
$10,144
HOA
-
Year Built
1803
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$649,900
3
Bd
2
Baths
2,470
Sq. Ft.
110 Stanley Drive, Glastonbury, CT 06033
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$649,900
110 Stanley Drive, Glastonbury, CT 06033
Baths
2,470
Sq. Ft.
0.71
Acres
$/Sq. Ft.
$263
Taxes
$11,274
HOA
-
Year Built
1977
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$899,900
4
Bd
3
Baths
3,487
Sq. Ft.
20 Warner Court, Glastonbury, CT 06033
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$899,900
20 Warner Court, Glastonbury, CT 06033
Baths
3,487
Sq. Ft.
0.94
Acres
$/Sq. Ft.
$258
Taxes
$14,370
HOA
-
Year Built
1994
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days