My Account
06032
Map
Showing 1 to 10 of 23 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.020047 seconds)
‹
›
$279,900
2
Bd
2
Baths
1,386
Sq. Ft.
13 Bryne Court #G, Farmington, CT 06032
Brokered By:
Signature Properties of N.E.
Swipe
0
$279,900
13 Bryne Court #G, Farmington, CT 06032
Baths
1,386
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$202
Taxes
$3,885
HOA
$593
Year Built
1971
Status
Active
FeeKeeper
FK
22 Hours
›
$679,900
4
Bd
2
Baths
2,991
Sq. Ft.
14 Crosswood Road, Farmington, CT 06032
Brokered By:
Perrella Realty
Swipe
0
$679,900
14 Crosswood Road, Farmington, CT 06032
Baths
2,991
Sq. Ft.
0.69
Acres
$/Sq. Ft.
$227
Taxes
$9,425
HOA
-
Year Built
1983
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$225,000
2
Bd
1
Baths
912
Sq. Ft.
14 Greenbriar Drive #F, Farmington, CT 06032
Brokered By:
RE/MAX RISE
Swipe
0
$225,000
14 Greenbriar Drive #F, Farmington, CT 06032
Baths
912
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$247
Taxes
$2,728
HOA
$445
Year Built
1973
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$699,000
3
Bd
2
Baths
2,344
Sq. Ft.
1 Ridgeview Drive, Farmington, CT 06032
Brokered By:
Century 21 AllPoints Realty
Swipe
0
$699,000
1 Ridgeview Drive, Farmington, CT 06032
Baths
2,344
Sq. Ft.
0.54
Acres
$/Sq. Ft.
$298
Taxes
$10,670
HOA
-
Year Built
2011
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$399,900
4
Bd
2
Baths
2,800
Sq. Ft.
1 Talcott Glen #B, Farmington, CT 06032
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$399,900
1 Talcott Glen #B, Farmington, CT 06032
Baths
2,800
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$143
Taxes
$6,544
HOA
$697
Year Built
1971
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$674,900
2
Bd
2
Baths
2,200
Sq. Ft.
45 Worthington Drive, Farmington, CT 06032
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$674,900
45 Worthington Drive, Farmington, CT 06032
Baths
2,200
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$307
Taxes
$9,269
HOA
$395
Year Built
2002
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$699,900
4
Bd
2
Baths
2,400
Sq. Ft.
Peggy Lane, Farmington, CT 06032
Brokered By:
Country Manor Realty
Swipe
0
$699,900
Peggy Lane, Farmington, CT 06032
Baths
2,400
Sq. Ft.
0.28
Acres
$/Sq. Ft.
$292
Taxes
$1,841
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$479,900
3
Bd
2
Baths
1,794
Sq. Ft.
24 Berkshire Drive, Farmington, CT 06032
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$479,900
24 Berkshire Drive, Farmington, CT 06032
Baths
1,794
Sq. Ft.
0.46
Acres
$/Sq. Ft.
$268
Taxes
$5,909
HOA
-
Year Built
1959
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$679,000
4
Bd
3
Baths
2,539
Sq. Ft.
3 Ledgewood Drive, Farmington, CT 06032
Brokered By:
KW Legacy Partners
Swipe
0
$679,000
3 Ledgewood Drive, Farmington, CT 06032
Baths
2,539
Sq. Ft.
0.60
Acres
$/Sq. Ft.
$267
Taxes
$8,055
HOA
-
Year Built
1960
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$379,900
3
Bd
2
Baths
1,109
Sq. Ft.
10-12 Garden Street, Farmington, CT 06032
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$379,900
10-12 Garden Street, Farmington, CT 06032
Baths
1,109
Sq. Ft.
0.14
Acres
$/Sq. Ft.
$343
Taxes
$5,098
HOA
-
Year Built
1950
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days